Rzymskokatolicka Parafia Bł. Jerzego Popiełuszki w Krakowie

Galeria Foto

18 LUTEGO 2018
1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dzisiaj o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nabożeństwie Msza święta bez kazania.
W tym tygodniu:
Czwartek – Święto Katedry Św. Piotra
Piątek o 18.30 Droga Krzyżowa, a po Drodze Krzyżowej Msza święta.
W przyszłą niedzielę – jako drugą Wielkiego Postu – tradycyjnie obchodzimy w Polsce Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, aby przypomnieć sobie, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za misje. Po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek na dzieło Pomocy Misjom „Ad Gentes”.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 będzie Msza święta dla dzieci z udziałem scholi. Na tej Mszy świętej zostaną poświęcone modlitewniki dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji „Wyślij pączka do Afryki” i złożyli na ten cel ofiarę w Środę Popielcową.
Dziękuję też za złożoną dziś ofiarę na Centrum Jana Pawła II – Bóg zapłać!
Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Czeczów 18 oraz innym osobom – Bóg zapłać! Do sprzątania w najbliższą sobotę, czyli 24 lutego na godz. 10.00 – bardzo proszę mieszkańców ul. Czeczów 20 z klatki 1, 2, 3 i 4.