Rzymskokatolicka Parafia Bł. Jerzego Popiełuszki w Krakowie

Galeria Foto

9 GRUDNIA 2018
2 NIEDZELA ADWENTU

Dziś obchodzimy w Polskim Kościele dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy świętej przed kościołem ministranci zbierają ofiary do puszki na pomoc naszym braciom – katolikom z za wschodniej granicy.
Także dziś nasza schola przeprowadza przed kościołem kiermasz świąteczny.
Przypominamy, że Roraty dla dzieci są w ciągu tygodnia codziennie o godz. 19.00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
Kolejne spotkanie z kandydatami do bierzmowania będzie w najbliższą sobotę, czyli 15 grudnia o 17.00.
W zakrystii można już nabywać Wigilijne Świece z Caritasu oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.
Już dziś informujemy, że spowiedź przedświąteczna będzie w naszej parafii 21 grudnia w godzinach od 17.00 do 19.00.
Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul. Złocieniowej 44, z klatki 3 i 4 – Bóg zapłać!
O pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę – czyli 15 grudnia na godz. 10.00 bardzo prosimy parafian z ul. Topazowej 3.