Rzymskokatolicka Parafia Bł. Jerzego Popiełuszki w Krakowie

 
 
Strona Główna
 
 
Ogłoszenia
 
 
Intencje mszalne
 
 
Komunikaty
 
 
Liturgia
 
 
Kancelaria
 
 
Kontakt
 
 
Galeria Foto

Intencje mszalne

PAŹDZIERNIK 2018

 

01.10

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

 

 

 

02.10

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

O Boże bł. dla Otylii w 5 r. urodzin

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

03.10

 

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Stefan Krzywda

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

04.10

 

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

05.10

 

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Maria Kupiec (od sąsiadów z bloku)

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

06.10

 

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

07.10

 

NIEDZIELA 

 

 

 

8.00

 

O Boże bł. dla należących do Róży Różańcowej, oraz dla ich rodzin

10.00

 

Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Ani i Rafała w 3 r. ślubu

11.30

 

Za dzieci, które po Mszy przyjmą chrzest i za ich rodziców

16.30

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

08.10

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

09.10

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

10.10

 

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

11.10

 

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

12.10

 

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny

 

 

 

13.10

 

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Zbigniew Lindebny (od rodziny Sadkiewiczów)

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

14.10

 

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Zbigniew Lindebny

10.00

 

+ Janusz (greg)

11.30

 

O Boże bł. dla dzieci przyjmujących chrzest i dla ich rodzin

16.30

 

+ Julia Litwin w 60 r. śmierci

 

 

 

15.10

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

16.10

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

17.10

 

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Tadeusz Sykała

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

18.10

 

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

19.10

 

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Anna

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

20.10

 

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Tatiana Piechnik

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

21.10

 

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

Dziękczynna za przeżyte w małżeństwie 59 lat,
z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego na dalsze lata

10.00

 

+ Bogdan Kuder 6 r. śm.

11.30

 

Za Parafian (Suma Odpustowa)

16.30

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

22.10

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Tadeusz Sykała

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

23.10

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

24.10

 

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

25.10

 

CZWARTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

26.10

 

PIĄTEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

27.10

 

SOBOTA

 

 

 

19.00

 

+ Maria Sabina Waruszyńska

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

28.10

 

NIEDZIELA

 

 

 

8.00

 

+ Janusz (greg)

10.00

 

+ Maria Kupiec

11.30

 

+ Andrzej Bednarz 12 r. śmierci

16.30

 

+ Janusz Sułkowski w 8 r. śmierci

 

 

 

29.10

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

30.10

 

WTOREK

 

 

 

19.00

 

+ Janusz (greg)

 

 

 

31.10

 

ŚRODA

 

 

 

19.00

 

brak

 

Strona Główna